Pages Menu
Categories Menu

אודות נוגה כהן

נוגה כהן מייסדת המרכז לקידום תהליכי חיים

נוגה כהן מייסדת המרכז לקידום תהליכי חיים

נוגה כהן – נעים להכיר

מי אני

אני מישהי שפועלת ממקום של שכנוע עמוק שיש לי ייעוד, שהגעתי הנה למען השגת הייעוד הזה,
ויש בי תשוקה גדולה ויכולת למלא אותו. אני מאמינה שהייעוד שלי הוא להביא אנשים לחיים מודעים,
מדויקים וממומשים, מתוך הבנת התקופה בה אנו חיים, והדרך הנכונה להתנהל בה.

אני מישהי שמשלבת עולמות.
משלבת את עולם הרוח עם עולם החומר, משלבת רעיונות רוחניים נשגבים עם כלים פרקטיים ליישום מעשי,
משלבת עבודה את השפה הרוחנית עם השפה הארגונית, משלבת הרחבת התודעה עם חיזוק המודעות.
משלבת בעבודתי את ההבנות שלי מ'מידעי העידן החדש', את הידע וההבנה של הסביבה הארגונית שרכשתי, את עקרונות הפסיכולוגיה החיובית על פיהם אני חיה, ואת המודעות הרוחנית והעקרונות המעשיים שהם נר לרגלי מדי יום ושעה.

איך הכל התחיל

כבר בעקבות שירות צבאי מרתק ומשמעותי כמדריכה ומפקדת מחלקה בקורס קצינות שלישות, ידעתי שעלי לעבוד עם אנשים.
לימודי סוציולוגיה והתנהגות ארגונית באוניברסיטת תל אביב חיזקו אצלי את ההבנה הזו, וכך התחלתי קריירה של 17 שנים כאשת משאבי אנוש בארגוני הייטק מכובדים כמו אמדוקס, אינטל אלקטרוניקה ועוד.
בשנים אלה התמחיתי בתכנון ובהטמעת תהליכי שינוי בארגונים, בניהול תהליכי עיצוב תרבות ארגונית, בפיתוח תוכניות הדרכה, ופיתוח וייעוץ למנהלים.
בשנת 2000, בשיאה של קריירה מצליחה ומבטיחה, התעורר בי צורך עז לפנות לדרך חדשה.

משהו לא מוגדר ולא מוסבר קרא לי ללכת הלאה, למרות ההנאה והסיפוק הגדולים שחשתי בעבודתי.. התפטרתי בלי שמץ של מושג מה אעשה ולאן זה יוביל.
החל משנת 2000 ועד היום אני מסייעת לאנשים לקדם את תהליך התפתחותם, אישית, מקצועית וניהולית.
במהלך שנים אלה למדתי ואני לומדת תחומים רבים.

ב 2001 הוסמכתי לגשר מטעם משרד המשפטים, וככזו הסמכתי מאות מגשרים,
במטרה לאפשר לאנשים לנהל את הסכסוכים האישיים והארגוניים שלהם באפקטיביות.

הכניסה לעולם הרוח


הצוהר לעולם הרוח נפתח בפני ב 2005 באמצעות 'הקורס בניסים'. ההבנה שיש משהו מעבר למה שנגלה לעיניים, משהו שמעניק משמעות עמוקה לחיים, היכה בי ונתן נופך חדש לכל החוויות שחוויתי עד כה.

החל משנת 2006 נחשפתי ל'מידעי העידן החדש', מידעים המתעדכנים ומתוקשרים על ידי 'זאב אבירז' עד היום ובאופן שוטף.
מידעים אלה שפכו אור והעניקו משמעות עמוקה לכל מהלך התנהלותי. הבנתי שהשלב הבא של חיי יעסוק בלימודים והוראה של מידעים אלה וסיוע לאנשים ליישם את ההשלכות שלהן לטובת רווחתם והצלחתם בכל תחומי החיים.

ב 2006 הוסמכתי כמאמנת אנטולוגית – הוויתית, והחלתי לשלב את שיטת האימון עם התובנות הרוחניות הגבוהות שרכשתי במקביל. עד היום אימנתי מאות אנשים, ביניהם מנהלים רבים, במטרה לסייע להם לקדם את חייהם המקצועיים והאישיים כאחד מתוך הבנה של ההשפעה הגדולה שיש לעידן הנוכחי על חייהם.

ב 2008 פיתחתי מודל אינטגרטיבי של 'המנהל התודעתי – המנהל המאמן', מודל המניח כי המנהל של עידן השינוי מתמודד עם אתגרים חדשים ולכן הוא זקוק לכלים מעודכנים. המנהל של היום, ובודאי זה של המחר, נדרש לתפיסה וכלים רוחניים ורגישים יותר. מאז לימדתי מאות מנהלים בעשרות ארגונים את חשיבות, תפיסת ומתודולוגיית האימון לצורך ניהול אפקטיבי יותר של עובדים וארגונים היום.

הקמת המרכז לקידום תהליכי חיים

 

משנת 2014 ועד היום – אני פועלת במרץ על על הגשמת החלום והייעוד שלי

מקפצה לקריירה נוגה כהן

מקפצה לקריירה נוגה כהן

הקמתי את 'המרכז לקידום תהליכי חיים' במטרה לאפשר לכמה שיותר אנשים להיחשף לחוקים של עידן השינוי ולסייע להם לממש את מה שבאו לממש במהלך חיים זה.

פיתחתי את שיטת 'כוונה. דיוק. מימוש' כדי לאפשר לאנשים לקדם את השינויים הרצויים להם בחיים, שיטה שמשלבת היבטים רוחניים עם כלים ארציים במטרה להעצים את ההצלחה של תהליכי השינוי שאנשים עוברים.

בחרתי מספר מצומצם של אנשי צוות נפלאים, מעולים ומוכשרים, כשלכל אחד תחום ההתמחות שלו, במטרה לתת ללקוחות המרכז מענה כולל לכל תהליך שירצו לקדם בכל תחום מחייהם (מימוש עצמי, ניהול הקריירה, יחסים, זוגיות, התנהלות פיננסית, ועוד)

מאז ועד היום צוות המרכז ואני עובדים עם אנשים וקבוצות, פרטיים וארגוניים, מציעים מגוון רחב של הכשרות, קורסים, הרצאות, אימונים אישיים ועוד. 

אני מזמינה אתכם לקרוא עוד על המרכז

להירשם לרשימת התפוצה ולקבל מידע על אירועים שונים

למען ההתפתחות שלכם והעתיד שלכם ושל היקרים לכם,

באהבה, נוגה

תגובות

תגובות