Pages Menu
Categories Menu
מצטערת, חלומות לא מתגשמים!

מצטערת, חלומות לא מתגשמים!

כן. זו תובנה שהגעתי אליה לאחרונה.
היא די משמעותית למי שמשקיעה את מיטב זמנה ומרצה כדי לעזור לאנשים להגשים חלומות…

הבנתי שחלומות לא מתגשמים. חלומות מגשימים!
גם ניסים לא קורים כך סתם. יש משהו שאנחנו עושים שמאפשר להם לקרות, שאם אנחנו לא נעשה את המשהו הזה – הם לא יקרו…

הניסים, כמו גם חלומות שמתגשמים, אינם אלא מימוש של פוטנציאלים שתכננו מבעוד מועד (לפני הלידה) שיקרו לנו.
אבל אלה יקרו רק אם נהיה במקום הנכון, בהתנהלות הנכונה, בתודעה הנכונה, או במילים אחרות – בתדר הנכון.

למה הדבר דומה? למנעול ודלת ומחסן!
דמיינו שהאירועים הפוטנציאליים ששיבצתם בתוכנית חייכם מרחפים להם במרחב, ממתינים להתממש.
ודמיינו גם שלכל אירוע פוטנציאלי שכזה צמוד מחסן אנרגיה קטן, מחסן שמכיל בדיוק את האנרגיה הנדרשת כדי שאותו אירוע יתממש בפועל. כדי שיקרה האירוע דלת המחסן צריכה להיפתח, האנרגיה צריכה לזרום החוצה, ואז יתחיל האירוע להתממש.

ומה יגרום לדלת המחסן להיפתח? התדר שלנו באותה נקודת זמן! לא יותר ולא פחות. כשאנחנו בתדר הנכון, במצב התודעתי שבו תכננו להיות – הדלת נפתחת והנס קורה, החלום מתגשם.
כאילו יש מנעול על דלת המחסן ולמנעול יש קוד! לכל מנעול יש את הקוד הספציפי לו. אין קוד טוב או רע. יש קוד מתאים או לא. הקוד הוא התדר שאנחנו משדרים לעולם בכל רגע ורגע, תדר המאפיין את מי שאנחנו באותה נקודת זמן.

גם חלומות וגם ניסים מתממשים באותה דרך. חלומות אנחנו רואים בדמיוננו, רוצים שיתגשמו. ניסים הם דברים שלעתים אנחנו אפילו לא יודעים עליהם, הם לא במודעות הארצית שלנו אבל הם שם בגדר פוטנציאלים שתכננו. שניהם מתממשים רק בהתקיים אותו תנאי. רק אם אנחנו בתדר הנכון. אם אנחנו הקוד המתאים למנעול.

לדוגמא, הבית החדש הזה שנכנס לחיי הוא לדעתי בגדר נס. אני לא חלמתי עליו, הוא לא היה במודעות שלי ולא חלק מהחזון שלי. לא 'עבדתי' כדי שיתגשם. אני כן מאמינה שאני בתדר מסוים, ודאי שגם בעלי יקירי בתדר מסוים, והתדרים האלה פתחו את המנעול של המחסן האנרגטי שמימן את המימוש של הבית הזה בחיינו. זה לא אומר שאנחנו בתדר גבוה או נמוך. טוב או רע. זה רק אומר שהיתה הלימה. באותו אופן, סדנה שחשוב לי לפתוח, לדוגמא, או כל מהלך עסקי או אחר, שהם כן בגדר רצון מודע או חלום שלי, גם הם מתממשים רק כשאני בתדר המתאים לממש אותם. רק כשאני יודעת בדיוק מה אני רוצה (מנטלית) ומסוגלת להכיל רגשית את כל המשמעויות העמוקות של זה, כשזה באמת יהיה הדבר שתכננתי שיקרה כשאהיה מוכנה לו – רק אז אני אהיה הקוד המתאים למנעול של דלת המחסן, המחסן ייפתח והדבר יקרה.
(כדי לקרוא עוד על איך לדייק את מי שאנחנו כדי ליצור את מה שברצוננו – לחצו כאן)

כדי לפתוח מנעולים שלא פתחנו עד כה צריך להיות בהתפתחות. התדר 'הנכון' הוא תדר שמאפיין בדרך זו או אחרת התפתחות כי זה מה שבאנו לעשות כאן. כל שלב התפתחותי והתדרים שלו, והמנעולים שהוא פותח, והניסים והחלומות שהוא מגשים בחיינו. והתפתחות היא מהלך. היא לא צעידה במקום. התפתחות ופסיביות לא הולכים יחד. ואכן נדרשת אקטיביות כדי להיות בהתפתחות. אקטיביות של מודעות, של למידה, של התבוננות על החיים ועל הקורה אותנו במהלכם. לא תמיד קל להיות באקטיביות, ודאי לא לאורך זמן. כשאנחנו במקום פסיבי אל מול העולם, ללא עשייה ושינוי, אוחזים בתקווה שהנס יקרה והחלום יתגשם מעצמו, אנחנו מתמידים בפסיביות הזו ולא מייצרים תדרים חדשים המאפיינים את מי שאנחנו – איך נפתח מנעולים חדשים?

באותו אופן בדיוק, כשאנחנו מתמידים בהתפתחות, נעים עוד ועוד על מסלול של שינוי הקיים בחיינו, אם הפיזיים ואם המנטליים ואם הרגשיים, כשאנחנו פועלים – אנחנו עושים, אנחנו משנים, אנחנו מייצרים תדרים חדשים בקרבנו ומפיצים אותם החוצה – רק אז אנחנו מהווים קודים חדשים למנעולים נוספים של מחסני האנרגיה שרק מחכים להיפתח ולממש את כל הטוב שתכננו לנו לחיינו.

אז איך נדע מהו התדר שתכננו להיות בו? כנראה שלא נדע. כי אין איזו סקלה שאפשר לראות בעיניים הפיזיות ועליה כתוב התדר שלנו. כל שנותר לנו הוא לשאוף להתמיד בהתפתחות, ומתוך הנחת העבודה שההתפתחות היא הדרך הנכונה ללכת בה נדע שכל מה שאנו נתקלים בו אינו אלא מימוש של עוד פוטנציאל שלקחנו על עצמנו. ואם הוא טוב או רע – מי ידע? מה שכן נדע בוודאות הוא שהדבר הינו תמיד בהלימה מלאה למי שאנחנו באותה נקודת זמן. אחרת הקוד לא היה מתאים למנעול.

אז בחנוכה השנה אני מאחלת לך ולי שנתמיד בדרך ההתפתחות, שנתמיד בהפצת האור שהיא אנחנו, בהפצת הקודים המשתנים, ושכל הניסים והנפלאות, החלומות והמשאלות שרק מחכים לנו שנפתח את מאגרי האנרגיה שיממשו אותם אכן יתממשו. לא עבורנו אלא בזכותנו! אמן

חנוכיה סביבונים וסופגניות

תגובות

תגובות

Call Now Button