Pages Menu
Categories Menu

המלצות

מירה גל

מכל מפגש על המודל אני יוצאת עם מתנות ותובנות חדשות, דברים שמשנים את חיי.
ביחסים עם בתי הפחתתי שיפוטיות לגביה ולגבי עצמי, הבשלתי לעבד את המגבלות והאתגרים שהנכדים שלנו מציבים, למדתי לשמור על "ריחוק מידתי" לפני תגובותיי, ואפילו להתמיר קבלת אבחנות כמו "רצף אוטיסטי" וחינוך מיוחד כמתנות של יחסי אהבה והתקרבות, הוקרה הדדית והעצמה אישית ומשפחתית.
אני שמחה שבחרתי לקחת לי מתנה אישית ולהתמיד בלימודי המודל. ההעמקה בו וחוויות הדמיון המודרך מפתחים ומעשירים אותי וממלאים אותי באנרגיות מיוחדות ואיכותיות. תודה, נוגה יקרה!

אורנה רב נוף

כשנפגשתי עם המודל האינטגרטיבי הזה לראשונה, נראה היה פשוט, מובן וברור.
אך למרות בקיאותי, לימוד המודל על ידי נוגה, גרם לי להעלאת הבנות חדשות, ובעיקר, קיבלתי כלים חדשים, שאני מיישמת וחוזרת ומשתמשת בהם בהקשרים שונים בחיים.. ככל שהעמקנו בו, נגלו לי רבדים נוספים…
העבודה עם המודל גרמה לי להרחיב את נקודת המבט בהתייחס להיבטים שונים של חיי, לשפר, ולהעלות את התפקוד שלי ואת המודעות שלי עוד יותר…

אסנת גולדשטיין

נוגה יקרה ואהובה, תודה רבה על המפגשים מעוררי ההשראה שלנו. תודה לך על המרחב המיוחד שאת מייצרת, ושאני מחכה לו בשקיקה כל שבוע. מרחב שמתקיימת בו למידה, העמקה והבנת תהליכים עמוקה, תוך כדי שיתוף, קלילות והומור. כל מפגש כזה, מותיר אחריו המון חומר למחשבה, ועמוק ככל שיהיה, מלווה עבורי בהרבה הוקרה ושמחה על הלימוד, ההתפתחות והעלאת התדר של עצמי ולכן גם של הסובבים אותי.
אוהבת אותך מאד ומודה לך מעומק הלב על כל הטוב הזה

ענת שנקר

לאחר מספר תהליכים, אישיים וקבוצתיים עם נוגה, אני ממליצה בלב שלם ובשכל בהיר על השתתפות בתהליכים שנוגה מובילה.
נוגה עצמה מגלה תשוקה אותנטית, וסקרנות לחקר התהליכים. היא מביאה את המידע החדש ביותר ומעבדת אותו בצורה בהירה, קולחת ומעוררת עניין. ממליצה בחום! ממליצה בחום!

מירה קיסלק

כשהפוסט על הסדנה הזו קפץ לי בפייס ידעתי. ידעתי שאת זה אני רוצה לעשות. כשהייתי קשובה לעצמי פגשתי את נוגה, מנטורית שבאהבה רבה, חוכמה, רגישות והמון ידע פותחת את מרחב ליבה כמו את המרחב הפיסי החם והמדהים ביופיו שלה לקבוצות של אנשים/נשמות ללימוד, התפתחות, פירגון הדדי, שבו כל אחד מגלה את אורו, ייחודו ואת מקומו הנכבד בפאזל של היקום.
תודה נוגה אהובה, אין לי ספק שעוד אחזור להמשיך ולהתפתח במחיצתך עוד הלאה.

מרים שוורץ

שישה עשורים שרדתי בעולם מפחיד ומאיים, הייתי בסטרס מתמיד שלא אוכל להתמודד עם מה שהחיים יביאו לי.
בעזרת נוגה גיליתי עולם חדש, חם ואוהב, מלא הרפתקאות שבשבילו כדאי לקום בבוקר.
אצל נוגה למדתי איך לחשוב ולפעול מהלב ואיך להכניס אומץ למקומות של פחד.
תודה נוגה על החיים החדשים שלי

חגית קורן

ממליצה בחום על סדנה בה קיבלתי כלים שאיפשרו לי לשנות דפוס תוצאות לא רצוי שחזר על עצמו בחיי,
להבין שמה שהיה הוא לא בהכרח מה שימשיך להיות.
תוך תקופה קצרה מצאתי יותר משמעות, סיפוק ואושר בחיי שקורן לסביבה וממשיך להעצים את התוצאות החיוביות שאני חווה מאז שהכרתי את נוגה.
הסדנה לימדה אותי להשתמש בטכניקות שישמשו אותי גם עם סיומה.
בנוסף, העבודה כחלק מקבוצה אמיצה, תומכת היתה בונוס ענק בנוסף למאמנת מוכשרת ואפקטיבית שבדרכה אט אט משנה את העולם…

רחל נמרון

רחל נמרון

נוגה יקרה,

רציתי להגיד לך שאת מוכשרת על! והיכולת שלך לקחת תכנים גבוהים ולפשט אותם בצורה מובנית ולתת כלים פרקטים היא ליגה!!!!

אז תודה לך על קורס מרתק וחוויתי "ההיגיון מאחורי הכאוס" שיצר אצלי תחושה של שחרור, רוגע, הפנמה והבנה של האירועים והאתגרים בחיי, והמשמעות שלהם להתפתחות שלי. קיבלתי גם כלים פרקטיים להגשמת החיים שאני רוצה מתוך חופש בחירה, כוונה בהירה, תשומת לב  ואמונה שיש לי את היכולת לעשות זאת.

יצאתי מהסדנא אופטימית, נינוחה, ערה ומתכוונת ליישם את הנלמד כדרך חיים ולא כחוויה חד פעמית.

ממליצה בחום לכל מי שרוצה להוביל שינוי בחייו, להתפתח ולחיות מתוך תחושת חופש והגשמה.

תודה רבה!!!

רחל נמרון

אסתר אביב ממליצה על 'מתחברים לתדר הידיעה'

למדתי כיצד להפוך חלום לחזון בר הגשמה, מתוך אמונה ויכולת לקחת אחריות וליצור מציאות. התוכנית שמה אותי במקום אחר, מקום שיש בו ידיעה פנימית מדויקת

חיבור לרוח היה מתמיד חלק נכבד מחיי ומתהליכי האימון שלי. לשמחתי הגדולה, כשהגעתי לנקודת מפנה בחיי התוודעתי למרכז לקידום תהליכי חיים.
הרגשתי שיש שם מרחב שמזמין ומאפשר הקשבה, יצירתיות, חיבור לאינטואיציה, דמיון מודרך וחיבור לחוקי הבריאה.
בתוכנית 'מתחברים לתדר הידיעה' עברתי תהליך שאיפשר לי להעמיק את ההבנה שלי את עצמי, וששם אותי במקום מדויק יותר של עשייה מתוך גילוי היכולת הייחודית לי.

למדתי מהו הדבר המדליק אותי יותר מכל לעשות, למדתי כיצד להפוך חלום לחזון בר הגשמה, מתוך אמונה ויכולת לקחת אחריות וליצור מציאות.
התוכנית שמה אותי במקום אחר, מקום שיש בו ידיעה פנימית מדויקת למי אני כאדם, וליכולות שלי כמאמנת, כיוצרת, כמשפיעה וכמגשימת חזון.
אני יכולה להעיד שזה הביא שמחה רבה לחיי. תוך כדי התוכנית ומיד לאחריה התנעתי תהליכים חשובים בחיי, והיום אני יוצרת לעצמי מציאות מעצימה.

עינת מאור ממליצה על 'מתחברים לתדר הידיעה'

עינת מאור

עברתי תהליך אישי מדהים, התבוננות עמוקה פנימה, מרגישה שנפתח לפניי עולם מרתק…

נוגה יקרה,
אני בד"כ לא טיפוס שמשתף במדיה זו, אבל הפעם לא יכולתי שלא, כי אני רוצה שכמה שיותר אנשים יזכו לחשיפה לכלים והתובנות שהקורס מעניק.
אני חושבת  שהמילה "קורס" קטנה בכדי לבטא את עוצמת התהליך , עברתי תהליך אישי מדהים, התבוננות עמוקה פנימה, מרגישה שנפתח לפניי עולם מרתק ,שילוב של רוח וארציות, כל מפגש יצאתי עם שאלות ,ותהיות, לצד הבנות משמעותיות.
כבר במהלך הקורס יישמתי הרבה מהכלים והמודלים בעבודתי בפיתוח תהליכי למידה, ליווי והנחיית מנהלים, הרגשתי בטוחה ומדוייקת , הצלחתי להשפיע ולהניע אחרים למקומות יותר מדוייקים.
תודה גדולה על המקצועיות, השיתוף, ההשראה, והאירוח הביתי והחם במרכז.
מבחינתי זה רק תחילת המסע, מצפה לתוכנית המשך…
בהערכה,

ירון ברצור ממליץ על 'מתחברים לתדר הידיעה'

הקורס העניק לי,  ארגז כלים שמורכב מכלים אנרגטיים,  תודעתיים   בשילוב עקרונות חשובים של חוקי הבריאה ותקשורים אישיים . בעזרת הכלים התודעתיים שחררתי מחסומים רגשיים מעקבי התפתחות  והתאפשר  לי להיפתח,לחדור לרבדים עמוקים  של הנשמה לשאול שאלות מתוך ההוויה שקשורות לרצונות הכנים של נפשי ונשמתי ולא מושפעות  מגורמים חיצוניים.

הכלים האנרגטיים אפשרו לי גישה למאגרי יכולת אנרגטיות וחידוד הראייה הפנימית.

התקשורים האישיים סייעו לי ליעל את האנרגיה לתחומים  שנמצאים בתסריט הנשמתי ולמנוע בבזבוז אנרגטי לתחומים שאינם בתסריט ומושפעים מהסביבה החיצונית.

אני מסיים את הקורס נמרץ ונלהב עם טנק מלא אנרגיה בדרך לכבוש פסגות , תודה לנוגה ואורלי על העברת התכנים  בצורה פשטנית ,  סבלנית ,מעמיקה ומעניינת .

ירון ברצור ממליץ על 'ההגיון מאחורי הכאוס'

נוגה , ניצלתי את זמן ההחלמה ממחלה קצרה, והאזנתי לקלטות של "הגיון מאחורי הכאוס" ואני רוצה לשבח את הדרך שבה את מעבירה את ההרצאות, בצורה מעניינת, זורמת, פשוטה הופכת מושגים רוחניים לרציונאליים, הכול נשמע הגיוני וברור, תענוג, חוויה מעצימה.
ממליץ לכול אחד לעשות את הסדנה בת 4 המפגשים של "הגיון מאחורי הכאוס", הסדנה מקנה כלים חיוניים להבנת חוקי הבריאה ומדוע קורים לנו לפעמים דברים "פחות נעימים"

ירון ברצור

נועה זלמנוביץ ממליצה על 'ערב עושים שינוי'

 

הגעתי לערב עושים שינוי כי השם של הערב משך אותי.

אחרי שלמדתי כבר מס' קורסים רוחניים ידעתי הרבה אך לא ידעתי מה לעשות עם כל המידע שקיבלתי.

נוגה, בדרכה הכה אינטלגנטית, מנגישה את העולם הרוחני תוך חיבור מתמיד לעולם הארצי בו אנחנו חיים.

החיבור הזה הופך את המידע לשימושי וישים תוך כדי שהוא פותח את הראש לזוית הסתכלות חדשה ומעניינת.

בשבילי זו היתה רק ההתחלה 🙂 מומלץ בחום.

 

נועה זלמנוביץ, הוד השרון

עמרי גפן, מנכ"ל קבוצת גבים

במהלך העשור האחרון זכיתי לרגעים רבים משמעותיים עם נוגה – הן כמדריכה שלי, הן כחברת צוות שלנו, והן כשותפה לחשיבה ולעשייה. המשותף לכל המימדים והרגעים – ערך גבוה עבור אחרים ועבורי, הן בתודעה והן בעשייה. החיבורים שנוגה יודעת בתבונתה ועם ניסיונה לרקום, בין התפיסתי, לרוחני, לארצי ולרגשי, לא יסולאו בפז.

עמרי גפן – מנכ"ל קבוצת גבים

שירה זיוון, מנהלת הדרכה, ג'וינט-אשלים

במהלך שיתופי הפעולה שלי עם נוגה נוכחתי לדעת עד כמה היא מקצועית, מדויקת, קשובה וחכמה. נוגה קלטה במהירות את מורכבות מערך ההכשרות ובעלי/ות התפקיד בג'וינט-אשלים וב-360, התכנית הלאומית לילדים ונוער בסיכון. היא ידעה להתאים את תוכני ההכשרות וההרצאות לקהלי היעד המגוונים, ותמיד הקדישה זמן ופניות רבה להשקעה בהכנה וללמידה מכל אחד מימי העיון ו/או ההכשרות.
המשתתפים/ות בהכשרות ציינו לטובה את הנוכחות המרשימה של נוגה, את נעימותה ואת היכולת שלה לדייק ולהנגיש תכנים שונים שיסייעו להם/ן בהמשך תפקידם/ן. עוד ציינו המשתתפים/ות כי בימי העיון עם נוגה הם נחשפו לכלים חדשים ושימושיים וכי הם מרגישים/ות "בהעצמה".
נוגה הביאה לכל דבר שנגעה בו שילוב ייחודי של רצינות והעמקה, נעימות וחום ותובנות וחכמה. למדתי ממנה הרבה ואני בטוחה ששיתוף הפעולה ביננו ימשיך להתפתח. אני ממליצה בחום על נוגה כשותפה לכל אשר יש בו פיתוח א/נשי מקצוע ויצירת השראה.

שירה זיוון,
מנהלת הדרכה, ג'וינט-אשלים.

אורית פרי ממליצה על 'השולט באנרגיות שולט בחייו'

אורית פרי: ואוו!!!! Wow !!! אחת הסדנאות המעצימות והמדהימות שחוויתי אם לא  ה…

אסנת כץ, בוגרת סדנאות של המרכז

"כאשה, כמנחה וכאשת מקצוע ניכר שמה שמניע את נוגה הוא ייעוד עמוק וחזק, אשה מעוררת השראה. בסדנאות שלה מורגשת רמה גבוהה של מקצועיות, התאמת הנושאים והדיונים לצרכים של המשתתפים, ועבודה מתודולוגית. הזמן של כולם יקר, ובסדנאות של נוגה מורגש שכל דקה מנוצלת, ובכל דקה יש התקדמות. כל מפגש נותן כלים הניתנים ליישום, וההתפתחות האישית והמקצועית מתרחשת כבר במהלך הסדנא ובודאי שגם אחריה. הדברים עליהם משוחחים במפגשים תמיד מהדהדים גם במציאות וביוםיום, מה שמגביר את ההפנמה ומוכיח את הרלווניטות של כל מה שנאמר שם. אישית, אני מרגישה שקיבלתי חיבור לייעוד שלי וחיזוק משמעותי להמשך הדרך הנכונה לי".

מיכל אנוך ממליצה על קורס 'מתחברים לתדר הידיעה'

"זהו הקורס הכי טוב שהשתתפתי בו בחיי להתפתחות וצמיחה אישית! איך לך ברירה אלא לגדול!

אני אפילו לא יודעת לשים את האצבע על מה גרם לזה לקרות. אם זה התיקשורים, הכלים האנרגטיים, הכלים האימוניים, התירגולים, או פשוט הנחת היסוד שניתנה בראשית הקורס שהיא: המטרה שלנו כאן היא התפתחות אישית. והנחה זו יצרה מרחב אנרגטי של התפתחות וצמיחה, אהבה וקבלה ובעיקר של 'הכל אפשרי'. או שפשוט היה משהו בשתייה J

ממליצה בחום רב לכל מי שמרגיש רצון לדייק את הדרך שלו וצריך איזה פוש רציני להתניע.

באהבה, מיכל

 

יואב הולן ממליץ על קורס 'מתחברים לתדר הידיעה'

נוגה יקרה, 

תודה לך על חוויית למידה מרתקת ומעוררת השראה. 

הקורס הוא מתנה אמיתית לכל מי שעוסק בהתפתחותם של אחרים ויותר מכך – לכל מי שהתפתחותו שלו חשובה לו.

שמחתי מאד על  השילוב ההרמוני והמדויק של ממדים תפיסתיים ורוחניים פורצי תודעה עם שלל מודלים וכלים פרקטיים, פשוטים ורלוונטיים לעבודת האימון והייעוץ בארגונים.

עבורי זו היתה הזדמנות להעשיר ולהעמיק, לא רק את ארגז הכלים לעשייה היומיומית (ולחוות את התוצאות של השימוש בהם בשטח כבר תוך כדי הקורס עצמו), אלא את היסודות עצמם, את המקורות המזינים את העשייה הזו. הקורס אפשר לבחון ולאתגר 'אמיתות' מקצועיות ואישיות ולחוות בעצמי תהליך התפתחות משמעותי שללא ספק נותן אותותיו גם בעבודה האישית, הצוותית והמערכתית עם לקוחות ושותפים במרחב הארגוני. במציאות הארגונית המורכבת והכאוטית לעיתים אני מוצא ערך גבוה מאד בחיבור הבהיר והממקד ל'תדר הידיעה' שפתחת בפנינו. 

תודה אישית על ההנחיה המקצועית, המדויקת, האותנטית והמאפשרת שלך ועל מרחב הלמידה שיצרת. 

בציפייה לקורס ההמשך ובהמון הערכה ואהבה.

יואב 

מירב סירני, ממליצה על הקורס 'מתחברים לתדר הידיעה'

אין לי מילים לתאר את ארבעת החודשים שבהם נפגשנו מידי יום שלישי.

אחרי שנים של למידה והתפתחות, זכיתי להיות נוכחת בקורס 'מתחברים לתדר הידיעה' , זאת המתנה הטובה ביותר שנתתי לעצמי.

בקורס למדתי לחזור לעצמי , לעשות סדר בבלאגן ובקרוסלה של החיים . למדתי כלים אנרגטים וכלים מעשיים והפעלתי אותם קודם כל על עצמי. והכל נראה שונה , היחסים , הילדים , בעבודה.

הצלחת להעביר לנו את חוקי הבריאה ומיומניות הקשורות לאימון בצורה הטובה ביותר מבחינה חוויתית , יחד למדנו את כוחה של קבוצה והתרומה שלה להתפתחות אישית, נוצרו יחסיים מדהימים בנינו .

הצלחת בזמן קצר להעניק לי את שגרת החיים שמותאמת במדוייק לשינוים הגדולים שמתחרשים.

היום אני מלאת אנרגיה , קשובה יותר, מדוייקת יותר, חדה יותר בכל תחום שאני נוגעת בו.

אפשר להגיד שאני מאושרת , שמחה.

אני ממליצה בחום לכל אדם שרוצה לחיות את חייו מלאים בכל קשת הרגשות וצבעים , לחיות בשמחה, אושר ורוגע לתת לעצמו את המתנה הזאת.

אני ממשיכה הלאה כי במרכז לקידום תהליכי חיים ההתפתחות ממשיכה …. אין סיום ואין פרידות , עליתי לשלב הבא

נתראה בקרוב, מירב

 

סיגלית קוכמייסטר, ממליצה על סדרת ההרצאות 'הגיון מאחורי הכאוס'

נוגה יקרה,

היה מרתק להחשף למידעי תודעת העל וללמוד על הממשק המדויק בחיינו.

ולך תודה מיוחדת על היכולת לתרגם את התובנות לכלים פרקטיים ויישומים ולהפכם לכלי ממשי לחיים.

בטוחה שעוד נפגש.

סמדר בנדלר שלו, ממליצה על סדנת 'השולט באנרגיות שולט בחייו'

סדנה מרתקת, מעניינת, מאתגרת מחשבתית קיבלתי כלים שמאפשרים לי פרספקטיבה אחרת על החיים בכלל, ועל דברים יומיומיים בפרט.  אורלי מנחה מדהימה ומרתקת. היה מושלם!

רונן זינגר, סמנכ"ל משאבי אנוש ,תה"ל (תאגיד המים לישראל)

כשהחלטנו לחזק את יכולות האימון של המנהלים בחברה קיימנו עם נוגה סדנה למנהלים ולאחריה מפגש להנהלה הבכירה.

הסדנא הייתה מעולה, חוויתית ויישומית מאוד למנהלים.

הפידבקים היו מאוד טובים, לא יכולתי לאחל לטוב יותר בזמן הקצר שהיה.

הפעילות היה מוצלחת והוותה פריצת דרך, ועקב כך החלטנו לקחת את זה הלאה ולייצר המשכיות לפעילות.

נוגה בדרכה המיוחדת ובזכות העולם העשיר ממנו מגיעה, הצליחה למרות הזמן הקצר להחדיר תפיסה חדשה למנהלים ולתת כלים פרקטיים להטמעה מיידית.

הקסאגון מטרולוגי שיראל

לנוגה ומאמני המרכז  לקידום תהליכי חיים.

עם סיום קורס פיתוח ראשי צוותים,

רצינו להגיד תודה!

על הליווי והדרכה המקצועית והרגישה,

על הכלים והתובנות שמלווים וילוו אותנו, עם מודעות, מצפנים אישיים וניהוליים

ודרך מדויקת וברורה להמשך העשייה.

קורס פיתוח ראשי צוותים 2016

המלצה על נוגה ועל שיטת האימון של המרכז

נוגה יקרה,

רק רציתי להודות.
הגעתי אלייך לצורך אימון אישי כיוון שהייתי בפרשת דרכים בנוגע לדרכי המקצועית ובתחושה של אי מימוש.
פגשתי אישה מדהימה היודעת לשלב באופן מופלא ומשלים בין הפן המעשי להגשמת מטרות מחד, לתובנות עמוקות על האדם שבי והחיים בכלל מאידך.
המפגשים הללו היוו חוויה מרתקת ומכוננת עבורי.
קיבלתי כלים שימושיים שמסייעים לי בהתנהלות האישית והמשפחתית ובקבלת ההחלטות השוטפת של היומיום האינטנסיבי בעידן החדש בו אנו חיים.
בשיחות עם בני משפחתי אני מוצא עצמי לא פעם אומר ופועל על פי התובנות אליהן הגענו בעבודתנו המשותפת. דבר המשפיע גם על אופן החשיבה של בני המשפחה 

לכן גם כיום, לאחר תקופת האימון הרשמית כיף לי עם המשכיות הפגישות מפעם לפעם עת אני מרגיש את הצורך בכך.
את מהווה לי עוגן נוסף בו אני מוצא קול המשלב בין העשייה היומיומית הפרגמטית למחשבות ותחושות עמוקות על החיים בכלל.

פ. ד.

המלצה על נוגה ועל האימון בשיטה של המרכז

המפגש עם נוגה ותהליך האימון שעברתי היה והוא עדיין מאוד משמעותי עבורי.

הייחוד של נוגה בדרך האימון שלה הוא השילוב של שמים וארץ, של הגשמי והרוחני: "רגליים על הקרקע" – פרקטיות, ענייניות ומעשיות (קריטריונים , משקולות, תוכנית פעולה) לצד מימד רוחני שמאפשר לראות את הדברים מפרספקטיבה רחבה ועמוקה יותר. פרספקטיבה של היקום ושל היסודות המניעים אותו.  גדולתה של נוגה היא היכולת להראות את המקרו –  התמונה הרחבה והרב המימדית שפותחת  אפשרויות רבות, לצד ראיית המיקרו של פרטי הסיטואציה הממשית.

במהלך האימון נוגה משדרת הרבה אופטימיות ואנרגיה חיובית. פותחת את הדלת עם תלתלים וחיוך, כשמה כן היא מקרינה הרבה אור. נוגה מחזקת, נוסכת בטחון, מעודדת ומלמדת תודעת שפע וראיה חיובית.

אצל נוגה למדתי על התכווננות ועל סנכרון ואף חוויתי זאת. כשיוצאים לדרך צריך אומץ לנסות ולהתנסות. החוויות והקשיים שאנו נתקלים בהם הם חלק מהדרך ונועדו להכשיר אותנו. נוגה לימדה אותי כיצד לראות את הקושי כהזדמנות. התובנות נמצאות שם לפנינו, נוגה לימדה אותי כיצד להיות קשובה לעצמי ולסביבה ולראות אותן.

אני ממליצה על נוגה ועל דרך האימון שלה בחום. נוגה מאמנת מתוך אהבה לעבודתה, בתחושת  שליחות, עם הרבה חיוניות , לב רחב, חיוך ונתינה.  שיטת האימון שלה הפכה לי לדרך חיים.

ג.ד

שרונה כהן, המלצה על שיטת האימון של המרכז

נוגה יקרה!

אני רוצה להודות לך מקרב לב על תהליך משמעותי ומקדם שעברתי בהכשרה איתך.
הכלים והתובנות שקיבלתי ממך היו החתיכה החסרה בפאזל בתהליך הליווי שאני מעניקה כמנחת הורים.
מאז התחלתי לשלב את יסודות האימון בהנחיה, מצליחים ההורים לעבור תהליך נכון ועמוק של התפתחות וצמיחה ובכך הם משפיעים על האווירה הביתית באופן שהם יחלו לו.
המשובים שאני מקבלת מהורים מחממי לב, השינוי שהם חשים בבית מקרין על כל סביבתם והם מבינים שזו הדרך הנכונה ללכת בה.
מאז התחלתי לשלב את הכלים שקיבלתי ממך אני זוכה להיות במקום בו שאפתי להיות כמדריכת הורים – משמעותית ומחוללת שינוי אמיתי שמחזיק לאורך זמן.
הפניות לליווי מגיעות מהורים רבים נוספים ואני יודעת שתרומתך לכך גדולה מאד.
העבודה לצידך היא נעימה, הנתינה שלך מהלב והקבלה האמיתית ללא שיפוט גורמת לרצות להגיע שוב ושוב…
ממליצה לכל מכרי בכל הזדמנות…
המון תודה,
מחכה לסדנא הבאהJ

שרונה כהן
מדריכת הורים וצוותים חינוכיים | מרצה ומנחת סדנאות

מומחית (M.A) בחינוך

מתאמנת בשיטת 'מתחברים לתדר הידיעה'

"כבר במפגש הראשון נוגה, בחכמתה וברגישותה הרבה, איפשרה לי לזהות את המוטיב המרכזי המניע אותי ופורץ כאש מנשמתי. במהלך השיחות למדתי להתיידד עם הייעוד, לתת לו מקום עמוק, משמעותי, להזמין אותו להיות נוכח כמעין מצפן גלוי העוזר לי בקבלת החלטות ובאופן מימושן רגע רגע. תודה ענקית." ד.ד

רוני רום, סמנכ"ל משאבי אנוש, אורבוטק

לאורך השנים נחשפתי לנוגה במספר מישורים – הן הרוחניים והן הארגוניים ותמיד נהנתי מהנחייתה המקצועית, העמוקה והמעניינת. לאחרונה, כסמנכ"ל משאבי אנוש באורבוטק ביקשתי מנוגה להעביר סדנא לצוות מנהלי משאבי אנוש הגלובלי הבכיר. הסדנא התמקדה במאפייני הניהול במאה ה- 21, ומשמעותם ברמה האישית והארגונית גם יחד.  המשימה היתה מורכבת מאחר שהיא היתה צריכה לגשר בין תרבויות שונות, תפיסות עולם שונות ותפיסות מקצועיות שונות. נוגה, כהרגלה, העבירה את הקבוצה תהליך למידה מעמיק וטרנספומטיבי. הצוות רכש שפה חדשה ותובנות משמעותיות שאין לי ספק שילוו אותנו כפרטים וכצוות.

עדי טוביאס, בוגרת 'ההיגיון מאחורי הכאוס'

סדרת ההרצאות שהשתתפתי בה "ההיגיון מאחורי הכאוס" מבחינתי יש לפני ויש אחרי.
במפגש הראשון מיד הרגשתי חיבור חזק לתכנים ומבחינתי כל ה"רוחניות" הזו שעד אז ממש לא דיברה אליי הפכה להיות  הגיונית.
הרגשתי בכל שיעור שהאסימונים יורדים. האפקט של ההרצאות, וכפי שאת מכנה "התדר", הורגש מיד.
היכלת שלי להתבונן על עצמי וגם על ה"אחר" מולי התפתחה והתרחבה. המילים שבהתחלה היו נראות לי של מישהו אחר כמו "לחיות את התסריט שלי בצורה מדוייקת, רגועה ושקטה" , כיום הם חלק מחיי.
סדרת ההרצאות כללה ארבעה מפגשים אבל מבחינתי זה נמשך עד היום
אין לי ספק שהיכלת שלך להעביר את התכנים בצורה כל כך רהוטה ואינטיליגנטית,תרמה להבנה שלי ולחיבור שלהם לחיי. הקורס מועבר באופן מרתק, תוך מתן דוגמאות פשוטות שמוכרות לכולנו מחיי היומיים. ה"רוחניות" עבורי הפכה להיות מאוד ארצית ,פרקטית ויישומית.

נוגה, תודה לך קודם כל, על מי שאת, על ההתלהבות והתשוקה שלך לחומרים שאת מעבירה ולמה שאת עושה.

מחכה כבר לסדרת ההמשך 🙂

עדי

מיכל עמיר, בוגרת 'תודעת העל'

"ממליצה בחום על סידרת ההרצאות של נוגה, המבוססת על מידע "תודעת העל".

היא מעבירה את החומר בדרכה המיוחדת, באופן מרתק ומאתגר, בהיר ומחובר בדרך נפלאה לחיי היום יום שלנו.

היא מאפשרת לנו, במקום לקטר על השינוי (מחוסר הבנה) להתחבר אליו ולהצעיד אותנו קדימה."

ד"ר רוזי בר חנן, בוגרת 'תודעת העל'

"לימודי תודעת העל, בהנחייתה הרהוטה המעניינת ומעוררת ההשראה של נוגה, פתחו עבורי צוהר לעושר של מידע רוחני, תובנות והבנה עמוקה של עולם הסיבות הגבוה והמשמעותי כל כך בחיינו…"

ג'וינט ישראל, קורס נגיעות אימוניות למנהלים

"אנו ערכנו השתלמות בת חמישה מפגשים בנושא מיומנויות אימון למנהלים לתריסר מנהלים בדרג הביניים מכל גופי ג'וינט ישראל בהובלת הגב' נוגה כהן.
להלן מספר אמירות המבוססות כולן על משובים שקבלנו בתום ההשתלמות.
"הקורס חשוב ומהווה כלי משמעותי ולחיזוק מקצועי ואישי"
"הכלי שנלמד מוטמע מבחינתי ברמה היומיומית"
"הרווחתי את התפיסה הבסיסית האימונית…את העצמה בלשאול שאלות ולתת לעובד למצוא התשובות בעצמו. האיפוק בלתת פתרון..
"ההבנה העמוקה בצורך להקדיש זמן להקשיב לעובד היא מאד משמעותית".

ובאשר לנגה
"נגה כמובילת תהליך הלמידה, הייתה דמות משמעותית שהעבריה תכנים וידע ואפשרה לנו מקום בטוח לחקר ותהייה".
"בחירה טובה מאד. מרצה ומנחה מעולה" "פשוט מצויינת"
"הייתי שמחה לקבל ממנה עוד וגם בהדרכה אישית"

לאור הנ"ל כל הנ"ל ובכלל,,,, אנו נעמיק הקשר עם נגה והמרכז עוד ב 2015.

צביקה גל,
סמנכ"ל משאבי אנוש

שרותי בריאות כללית, מחוז מרכז

הקורס "רופאים כמנטורים לחיים" בהנחיית מיטל ומיכל, תרם לי רבות כאדם וכרופא. הקורס שילב בנוסף לידע תאורטי מעמיק, שגרם לי להרחיב את הפרספקטיבה שלי, גם כלים פרקטיים שאני כבר מיישם אותם.
הקורס הינו ייחודי מבחינת התכנים ואופן העברת החומרים, כיון שהוא תהליכי וחוויתי גם יחד. הדרך בה מועברים הנושאים "הרכים" הינה חוויתית וכוללת שילוב של Case study , סימולציות, סרטי השראה ושיתוף מתמיד של המשתתפים באופן אקטיבי במהלך הקורס. באופן הזה המשתתפים מטמיעים ומפנימים את התכנים ובאמת יכולים לשנות תפיסות ולהטמיע כלים שלא פעם יש קושי לתרגם אותם ליישומיים.
הפידבקים שהועלו בסיכום הקורס מהמשתתפים היו מאוד טובים ולתחושתם הקורס תרם להם רבות והביא משהו "אחר"… לאור זאת, אני חושב שקורס זה יהווה תרומה אמיתית ומשמעותית למקצועיות של רופאי משפחה נוספים בכלל מחוזי הקופה  וייתן להם כלים ותובנות שיהיו להם לערך רב בעבודתם.
אני מאד ממליץ !!

יצחק דרזנר
מנהל השתלמויות רופאים, מחוז מרכז

לאה שמש, בוגרת 'תודעת העל'

נוגה יקרה,
חוץ מזה שאני רוצה להודות לך על ההנאה במרחב שלך וממי שאת כאדם וכמרצה, אני מבקשת לשתף אותך מה קיבלתי מההרצאות שלך.
העמקתי את ההבנה שהיא משמעותית מאד בחיי, שכל מה שקורה לי, בא כדי ללמד אותי.
וזה נכון בכל מערכות היחסים שיש לנו בחיינו, המרגיזות לכאורה, המכאיבות, המתסכלות וכו'.
החוכמה היא תמיד לזכור לשאול את עצמי: מה זה בא ללמד אותי? וכך אני יכולה לוותר על להיות קורבן של הנסיבות.
אני מברכת אותך על תרומתך ומאחלת לרבים להגיע אליך, ללמוד ולהחכים. באהבה רבה,

אנג'ליקה קמינסקי, בוגרת 'תודעת העל'

"יש את החיים לפני ואת החיים אחרי.
לפני – החיים היו של קשיים והישרדות ושאלות והמון אנשים שמנסים להכריח אותי להאמין בדברים שלא התאימו לי.
ובחיים של אחרי אני מבינה ששום דבר לא קורה סתם ושאין את מי להאשים ושאני לא קורבן לכלום.
אני יודעת ואני מבינה. ומאז העולם לא מפחיד! וכל בוקר אני מתעוררת לפלא חדש! רוצה עוד ועוד!"

יניב כבודי, בוגר 'ההיגיון מאחורי הכאוס'

"לא היה לי פשוט להתחיל לחקור ולהבין מה מניע אותי, מהיכן אני בא ולאן אני הולך.
הכל התחיל מלילה לבן בו החלטתי לקרוא לעומק את אחד המיילים שקיבלתי ממך המציג את סדרת המפגשים "ההיגיון מאחורי הכאוס" ומשהו בער בתוכי לרצות לדעת יותר, זאת על אף שאני לא מגדיר את עצמי כאדם רוחני.
היום, אני יודע שליאת ואני עשינו קפיצה משמעותית בהתפתחות וביכולת לקבל החלטות ממקום עמוק ואמיתי יותר – הן בעבודה והן בבית.
אני מרגיש היום אדם טוב יותר שפועל ממקום שמחובר ונאמן לעצמו.
תודה גדולה, נוגה, על המפגשים המרתקים ועל התוצאות. "

שירותי כבאות כללית

"היה לי פשוט תענוג ללמוד ולהשכיל ממך. העברת את הקורס בצורה מקצועית ויסודית, עם יכולת של ניהול ושליטה על קבוצה של אנשים בהרכבים שונים. אני יכול רק לשבח ולשבח. תודה!"

שירותי כבאות כללית

NDS

"המון תודה ! כל המנחים היו מעולים ומעניינים ! אשמח לעוד פגישות לפיתוח אישיות בכיוון הזה.. הסדנא נתנה כלים שיוכלו לשמש אותנו כמנהלים ולעשות אותנו מנהלים טובים יותר ולתת לנו יכולת לשפר את העובדים שלנו. הסימולציות המחישו באופן מצויין את החומר התיאורטי, שילובים של כמה מיומנויות תרם גם כן כי כך יכולנו לקבל פידבק מגורם מקצועי מספר פעמים".

NDS

אורבוטק

"היה פשוט תענוג! עברתי חוויה מדהימה ומלמדת ומעשירה. את משרה רוגע, שלווה והמון אמפתיה ורגישות".

אורבוטק

אורבוטק

"החיבור שלך לקבוצה מדהים, היכולת שלך להתאים את עצמך ולהבהיר את המסרים בצורה מעניינת ועמוקה תמיד מרשימה אותי מחדש. תודה!"

אורבוטק

אוניברסיטת בר אילן

"בשמי ובשם הסטודנטים ברצוני לשוב ולהודות לך על החוויה המשמעותית שבאמצעותך, בדרך וביכולת שלך לאפשר לסטודנטים להיחשף לנושאים מורכבים בפשטות ובאמפטיה, אנו פותחים את הלימודים שנה אחר שנה בהצלחה".

אירית פישר
מנהלת אקדמית, קורס מנהלים ובעלי תפקידים בכירים בבתי אבות, אוניברסיטת בר אילן.

קבוצת ניאופרם

"תודה לך, נוגה, על עבודתך במהלך ההנחייה של סדנאות לפיתוח כישורי אימון בקרב המנהלים. יש לך יכולת הנחייה מיוחדת, את מתחברת לאנשים בכל הדרגים ומעבירה חווית למידה נהדרת! את ממוקדת, חדה ועשירה בדוגמאות, מקפידה להגיע ליעדים ולתכנים שנקבעו. הסדנאות זכו לפידבקים מעולים ואף לבקשות להמשך. בתקווה להמשך פעילות פורה".

שירא דנה
מנהלת פיתוח ארגוני, קבוצת ניאופרם

הבנק הבינלאומי הראשון

"מחלקת ההדרכה מבקשת להודות לך, נוגה, ולהביע את הערכתה על יכולותיך הגבוהות בבניית שני קורסים משמעותיים בחיי הארגון. עבודתך הברוכה נושאית את הפירות המיוחלים עד עצם היום הזה ועל כך נתונה תודתנו הרבה".

בנימין דוידוב
מנהל מחלקת הדרכה, הבנק הבינלאומי הראשון

שרותי בריאות כללית נתניה

"נוגה יקרה, מזה כמה שנים שאת מלווה אותנו כצוות. אנו חוזרים ומזמינים אותך בכל פעם מחדש בשל האוירה התומכת והחיובית שאת משרה, ובעיקר משום שבסיום כל מפגש נשאר טעם של עוד. גם הסדנא האחרונה הועברה בצורה מעניינת מאוד, מלווה בתרגילים להמחשה. התייחסת לנקודות החשובות וסייעת לנו בהבנת דילמות איתן אנו מתמודדים. אנו מודים לך מאוד ומחכים לסדנא הבאה".

צוות ריפוי בעיסוק
שרותי בריאות כללית נתניה

לילי, מטופלת של אורלי ווסרמן

"אורלי יקרה, תודה על תוספת האנרגיה שהבאת אלינו לחיי היומיום, על גישתך הנעימה להורים ועל תרומתך לפעילות הברוכה של בית הספר להורים. יהי רצון שתוסיפי תובנות , אנרגיה ואור לכל אתר ואתר אליו תגיעי".

לילי, מנהלת בית ספר
מטופלת של אורלי ווסרמן

ע.ש ,הרצליה- לקוח פרטי

"נוגה יקרה, הכירותי איתך היתה נקודת מפנה בחיי, נקודה בה בהשגחתך המיומנת והמקצועית התחלתי להבין את עצמי, ולמדתי לפעול מתוך האמת הפנימית שלי"

ע.ש
לקוח פרטי

א.כ, לקוח פרטי, רמת גן

"נוגה יקרה, את שינית את העולם שלי.. יש בך יכולת המדהימה להקשיב ולהבין, לגרום לאנשים לפתוח את הראש. יש לך כושר ביטוי ויכולת סיפור מדהימים המשפיעים על אנשים. בעיני את מספר אחת בהעצמת אנשים"

א.כ
לקוח פרטי

מיכל, לקוחה פרטית

"נוגה יקרה, רציתי להודות לך כל כל התקופה, על הליווי המקצועי ובעיקר על השראה. ההזדמנות לה זכיתי להיצמד לגורו בתחום אינה מובנת מאילה. לאורך התקופה ידעתי כי לבית ספר זה זוכים רק פעם בחיים. תודה מכל הלב".

מיכל
לקוחה פרטית

תגובות

תגובות

Call Now Button